Neliels ieskats uzņēmuma vēsturē
Neliels ieskats uzņēmuma vēsturē
  • Neliels ieskats uzņēmuma vēsturē

  • Lai mūs vairāk iepazītu un saprastu, kas padarīts mūsu 15 gadu darbības laikā, ielūkojies zemāk.
Par uzņēmumu

Mūsu vērtības

Kvalitāte

Kvalitāte gan mūsu piedāvātajā inventārā, gan tā uzstādīšanā un piemeklēšanā tieši jūsu vajadzībām.

Uzticamība

Savu darbu paveicam laikā, lai visi svētku un dārza ballīšu norise netiktu traucēta.

Profesionalitāte

15 gadus nodarbojamies ar pasākumu tehnisko nodrošināšanu. Strādājām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā un Skandināvijā.

  • 2008
  • 2013
  • 2018
  • 2020
  • 2022

Uzņēmuma dibināšana

Uzņēmums tika dibināts 01.08.2008. gadā, kur 3 Latvijas un 2 Zviedrijas pilsoņi saskatīja brīvas biznesa iespējas un labu sadarbības modeli, startējot pasākuma inventāra nomas biznesā.  Dibināšanas laiks neplānoti sakrita ar ekonomiskās krīzes perioda sākumu. Ir pieņēmums, ka krīzes periodos veidojas tie spēcīgākie uzņēmumu un SIA “Tent for Event Baltic” ir kā labs apliecinājums, jo uzņēmums sekmīgi darbojas jau 15. gadu Baltijas un Skandināvijas tirgos. Uzņēmuma pirmsākumos tajā aktīvi darbojās viens no īpašniekiem un viens algots darbinieks, kā arī tika nomātas nelielas ap 50 m2 plašas telpas Salaspilī.

Pamatbāzes izveidošana Ķīpsalā

Uzņēmumam attīstoties un augot gan vietējā, gan Skandināvijas tirgū, nomātās telpas Salaspilī kļuva pa šauru un 2013. gadā uzņēmums izveido savu pamatbāzi Ķīpsalā pie pašas Daugavas, nomājot jau biroja telpas 250 m2 platībā un noliktavas telpas virs 1000 m2 platībā. Iegūstot daudz plašākas telpas, radās iespēja gan modernizēt telšu un inventāra apkopi, gan palielināt nomas noliktavas klāstu un telšu m2 skaitu. Uzņēmums paralēli nomas pakalpojumiem, attīstīja savu praksē labi notestētu inventāra tirdzniecības virzienu, kļūstot par Baltijas tirdzniecības partneri tādiem starptautiski zināmiem zīmoliem kā ātri saliekamās teltis “MASTERTENT” un funkcionālās, izturīgās pasākumu mēbeles “ZOWN”. Uzņēmums izveido jaunu zīmolu un sāk strādāt zem ONE4EVENT nosaukuma, jo nomas klāstā ir ne tikai teltis, bet mēbeles, skatuves, apsildes un kondicionēšanas iekārtas utt.

Uzņēmums kļūst par līderi telšu nomas tirgū

Līdz 2018. gadam Uzņēmums sekmīgi darbojās gan vietējā tirgū, piedāvājot pilnu pakalpojumu un tirdzniecības klāstu Latvijas klientiem, kā arī veica liela apjomu montāžas darbus Skandināvijas tirgū. Uzņēmumam šis bija rekorda gads apgrozījuma ziņā kā arī ONE4EVENT zīmola nostiprināšanās telšu un inventāra nomas līdera pozīcijās gan Baltijas, gan Skandināvijas tirgū. Sasniedzot jaunus rekordus un kļūstot par līderi telšu nomas tirgū, uzņēmums meklēja jaunas izaugsmes un attīstības iespējas, kas noveda pie vienošanās, ka uzņēmuma daļas izpērk Latvijas 2 no īpašniekiem, lai realizētu savu attīstības un darbības modeli, kas būtu vērsts uz lielākas pievienotās vērtības radīšanu saviem pakalpojumiem un produktiem, nevis vienkārši darba spēka nodrošināšanu Skandināvijas tirgus vajadzībām

Industriālās teritorijas iegādāšanās

Paplašinoties darbībai un paralēli domājot par ražošanas un industriālā segmenta attīstību, bija skaidrs, ka uzņēmumam vajag savu teritoriju, lai realizētu visas biznesa ieceres, daudz kvalitatīvāk iekārtotu darba vidi kā arī kontrolētu patstāvīgi pieaugošās telpu nomas pozīcijas. 2020. gada pavasarī uzņēmums iegādājās industriālo teritoriju Salaspilī tieši tajā vietā, kur uzņēmums sāka savu darbību pirms 12 gadiem, ar kopējo platību 12 000 m2 un kopējo telpu platību 2500 m2. Zīmīgi, ka šis brīdis sakrita ar Covid pandēmijas sākumu, kas būtiski ietekmēja Pasākuma industrijas pieprasījumu, bet tai pat laikā ļāva uzņēmumam operatīvi pārvākties un iekārtoties jau savās daudz plašākās un ērtākās telpās, kā arī izbūvēt jaunu biroju un darbnīcas, kā arī lielu angāru nomas inventāra glabāšanai un speciālu siltinātu PVC mazgāšanas angāru telšu inventāra kopšanai.

Uzņēmuma diversifikācijas plāni

Tuvākie nākotnes plāni uzņēmumam ir saistīti ar savas darbības diversifikāciju un jaunu produktu ražošanu. SIA “Tent for Event Baltic” ir līderis Latvija nomas telšu nosedzošo m2 platības ziņā kā arī apkalpo vairums nozīmīgākos un starptautiskos pasākumus Latvijā, tomēr paralēli tam ir izdevies sekmīgi startēt Industriālajā tirgū, piedāvājot pagaidu noliktavu telpas, kā arī pārdodot un montējot dažāda izmēra angārus, halles un noliktavas telpas. Uzņēmums ir reģistrēts Būvkomersants, kas dod plašas iespējas realizēt liela apjoma darbus. Tuvākie nākotnes plāni ir saistīti ar savas ražotnes izbūvi, lai spētu nozarei piedāvāt uz savu plašo zināšanu bāzes izstrādātus un saražotus produktus. Uzņēmuma kodols ir nemainīgs visus šos 15. darbības gadus un tieši darbinieku profesionalitāte, lielā pieredze un zināšanas, padara mūsu par profesionālāko uzņēmumu savā nozarē.