Par mums
Par mums
  • Par mums

  • Lai mūs vairāk iepazītu un saprastu, kas padarīts mūsu 15 gadu darbības laikā, ielūkojies šeit.
Par mums

Mūsu vērtības

Kvalitate

Kvalitāte gan mūsu piedāvātajā inventārā, gan tā uzstādīšanā un piemeklēšanā tieši jūsu vajadzībām.

Uzticamība

Savu darbu paveicam laikā, lai visi svētku un dārza ballīšu norise netiktu traucēta.

Profesionalitāte

15 gadus nodarbojamies ar pasākumu tehnisko nodrošināšanu. Strādājām ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā un Skandināvijā.

Mūsu komanda

Mūsu komanda

Vadība

  • 2008
  • 2013
  • 2018
  • 2020
  • 2022

Uzņēmuma dibināšana

Uzņēmums tika dibināts 01.08.2008., kur 3 Latvijas un 2 Zviedrijas pilsoņi saskatīja biznesa iespēju un labu sadarbības modeli, startējot pasākumu inventāra nomas biznesā.  Dibināšanas laiks sakrita ar ekonomiskās krīzes perioda sākumu. Ir pieņēmums, ka krīzes periodos veidojas paši spēcīgākie uzņēmumi, un SIA “Tent for Event Baltic” ir lielisks apliecinājums, jo uzņēmums jau 15 gadus darbojas Baltijas un Skandināvijas tirgos. Uzņēmuma pirmsākumos aktīvi darbojās viens no īpašniekiem un viens algots darbinieks, kā arī tika nomātas nelielas telpas Salaspilī.

Pamatbāzes izveidošana Ķīpsalā

Uzņēmumam attīstoties un augot gan vietējā, gan Skandināvijas tirgū, nomātās telpas Salaspilī kļuva pa šauru, un 2013. gadā uzņēmums savu pamatbāzi pārcēla uz Ķīpsalu. Iegūstot daudz plašākas telpas, radās iespēja gan modernizēt telšu un inventāra apkopi, gan palielināt nomas noliktavas klāstu un telšu skaitu. Paralēli nomas pakalpojumiem, uzņēmums attīstīja savu inventāra tirdzniecības virzienu, kļūstot par Baltijas tirdzniecības partneri tādiem starptautiskiem zīmoliem kā “MASTERTENT” un “ZOWN”. Uzņēmums izveidoja jaunu zīmolu un sāka strādāt zem ONE4EVENT nosaukuma, jo nomas klāstā ir ne tikai teltis, bet mēbeles, skatuves, apsildes un kondicionēšanas iekārtas u.c.

Uzņēmums kļūst par līderi telšu nomas tirgū

 Līdz 2018. gadam One4event sekmīgi darbojās vietējā tirgū, piedāvājot pilnu pakalpojumu un tirdzniecības klāstu klientiem, kā arī veica liela apjoma montāžas darbus Skandināvijas tirgū. Uzņēmumam šis bija rekorda gads apgrozījuma ziņā, kā arī ONE4EVENT zīmola nostiprināšanās telšu un inventāra nomas līdera pozīcijās gan Baltijas, gan Skandināvijas tirgū. Sasniedzot jaunus rekordus un kļūstot par līderi telšu nomas tirgū, uzņēmums meklēja jaunas izaugsmes un attīstības iespējas, kas noveda pie vienošanās, ka uzņēmuma daļas izpērk Latvijas īpašnieki, lai realizētu savu attīstības un darbības modeli, kas būtu vērsts uz lielākas pievienotās vērtības radīšanu saviem pakalpojumiem un produktiem.

Industriālās teritorijas iegādāšanās

Paplašinoties darbībai un paralēli domājot par ražošanas un industriālā segmenta attīstību, bija skaidrs, ka uzņēmumam vajag savu teritoriju, lai realizētu biznesa ieceres, daudz kvalitatīvāk iekārtotu darba vidi kā arī kontrolētu patstāvīgi pieaugošās telpu nomas pozīcijas. 2020. gada pavasarī uzņēmums iegādājās industriālo teritoriju Salaspilī tieši tajā vietā, kur uzņēmums sāka savu darbību pirms 12 gadiem, ar kopējo platību 12 000 m2 un kopējo telpu platību 2500 m2. Zīmīgi, ka šis brīdis sakrita ar Covid pandēmijas sākumu, kas būtiski ietekmēja pasākumu industrijas pieprasījumu, bet tai pat laikā ļāva uzņēmumam operatīvi pārvākties un iekārtoties jau savās daudz plašākajās un ērtākākajās telpās, kā arī izbūvēt jaunu biroju un darbnīcas un angāru nomas inventāra glabāšanai un kopšanai.

Uzņēmuma diversifikācijas plāni

Tuvākie nākotnes plāni uzņēmumam ir saistīti ar savas darbības diversifikāciju un jaunu produktu ražošanu. SIA “Tent for Event Baltic” ir līderis Latvija nomas telšu platības ziņā, kā arī apkalpo nozīmīgākos un lielākos pasākumus Latvijā. Paralēli tam ir izdevies sekmīgi startēt industriālajā tirgū, piedāvājot pagaidu noliktavu telpas, kā arī pārdodot un montējot dažāda izmēra angārus, halles un noliktavas telpas. Uzņēmums ir reģistrēts Būvkomersants, kas dod plašas iespējas realizēt liela apjoma darbus. Tuvākie nākotnes plāni ir saistīti ar savas ražotnes izbūvi, lai spētu nozarei piedāvāt kvaitatīvākos produktus. Uzņēmuma kodols ir nemainīgs visus šos 15 darbības gadus un tieši darbinieku profesionalitāte, lielā pieredze un zināšanas padara mūs par zinošāko uzņēmumu savā nozarē.

Atsaukmes

LIAA
LIAA

SIA “Tent For Event Baltic” uzticētos pienākumus veica teicamā kvalitātē, augstā
profesionālā līmenī un precīzi ievērojot noteiktos termiņos. Komunikācija ar uzņēmuma
pārstāvjiem noritēja raiti un produktīvi.
LIAA iesaka SIA “Tent For Event Baltic” kā augsti profesionālu un uzticamu
sadarbības partneri.

SIA 3K MANAGEMENT
SIA 3K MANAGEMENT

Add customer reviews and testimonials to showcase your store’s happy customers.

SIA PATA TIMBER
SIA PATA TIMBER

Paldies one4event komandai par ātru, efektīvu un profesionālu sadarbību.

Latvijas Kamaniņu sporta federācija
Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Ar kompāniju ONE4EVENT sadarbojamies jau daudzus gadus. Vienmēr precīzi, atsaucīgi un radoši. Pat -20 grādos spēj nodrošināt visas prasības, lai kamaniņu sporta fani justos omulīgi un varētu baudīt starptautisku sacensību gaisotni Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē!

Biznesa centra RĀMAVA (A.M.L. SIA)
Biznesa centra RĀMAVA (A.M.L. SIA)

Ar ONE4EVENT sadarbojamies jau vairākus gadus, regulāri nomājam teltis un aprīkojumu dažādiem pasākumiem. Patiesi augsti vērtējam uzņēmuma komandas atsaucību, iesakot un piemeklējot tieši mums nepieciešamo tehnisko risinājumu, kā arī punktualitāti un veiktā darba kvalitāti. Paldies Jums! Un lai izdodas sasniegt vēl vairāk!

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidenta kanceleja sadarbojās ar One4event 2022. gada vasarā, starptautiskajā pasākumā "Trīs jūru inicitīvas samits". Telpas bija par šauru un to risinot, One4event uzstādīja teltis pils dārzā. Sadarbības laikā bija vērojama pozitīva un konstruktīva attieksme pret darbu, personigā iesaiste no komandas rekomendējot labākos risinājumus. Darbi tika veikts iekļaujoties visos termiņos.

SIA SHINE EVENT
SIA SHINE EVENT

Pateicoties One4event individuālai pieejai, darba precizitātei un profesionālām iemaņām, rezultātā mēs ieguvām ilgtspējīgu sadarbību. Augsta līmeņa speciālisti, kas palīdz īstenot jebkuru ideju un piedāvā pārdomātus risinājumus.