Informējam, ka www.one4event.lv lapā tiek izmantotas sīkdatnes lietotāja sesijas uzturēšanai un Google Analytics datu ievākšanai saistībā ar lapas apmeklēšanu (angļu val. "cookies").
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Sapratu
Aktuāli / Uzstādīšana
Veicam piegādi un montāžu / demontāžu jebkurā Latvijas pilsētā vai vietā, kur var piebraukt ar auto vai kravas automašīnu.
Nomnieks ir atbildīgs par piemērotas materiālu izkraušanas / iekraušanas vietas ierādīšanu.
Piegādes un montāžas / demontāžas cena tiek norādīta piedāvājumā, kas tiek nosūtīts pēc pasūtījuma veikšanas mājaslapā, vai vienojoties pa telefonu vai klātienē.
Izvēloties telti, pārliecinaties ka vieta, kur paradzēta telts, ir atbilstoša telts izmēriem. Izmēri ir norādīti pie katras preces. Ja neesat pārliecināts par atbilstību, kāds no mūsu komandas ieradīsies pie Jums un iemērīs laukumu, sniegs konsultāciju.
Pasūtot koka vairogu grīdu, ir jāpārliecinās vai kritums vietā, kur paradzēta grīda nepārsniedz 0,50 m. Ja neesat par to pārliecināts, mēs nosūtīsim kādu no mūsu komandas veikt mērījumus.

Iegādājoties savā īpašumā teltis, montāžu veic Tent For Event Baltic montāžas komanda, vai norādes, kā veikt montāžu tiek nodotas pircējam.